Mindset Trening Program

3 miesięczny program rozwojowy skupiony na stworzeniu nowej wizji twojej przyszłości oraz dobór i wdrożenie metod, narzędzi i strategii do jej realizacji- 5 spotkań co 2 tygodnie; spotkania w 4 oczy.

Co aktualizujesz częściej, telefon czy myślenie?

Kiedy ostatnio był czas aby sprawdzić co tak naprawdę u Ciebie słychać? To gdzie jesteś, jest po części z powodu tego, co myślisz sam o sobie i otaczającym Cię świecie. Jeśli wciąż o czymś myślisz ostatecznie, stanie się to twoją rzeczywistością. Czy zdajesz sobie z tego sprawę, czy nie, kreujesz swoją przyszłość. I czy tego chcesz, czy nie Twoje życie ruszy w kierunku twoich dominujących myśli.

Więc jeśli choć jedna z przestrzeni twojego Życia, takich jak na przykład Zdrowie, Relacje, Ciało czy Umysł, ale i Kariera, Rola Społeczna, Finanse czy Relacje czy przede wszystkim poziom szczęścia i radości z tego, co robisz, nie odpowiadają twoim oczekiwaniom, sprawdź jak zmiana sposobu myślenia i działania, może poprawić jakość Twojego Życia.

Przekonaj się jakie korzyści mogą płynąć z wprowadzenia kilku nowych pomysłów na to, jak zadbać o codzienne rytuały, czyli nasze nawyki i przyzwyczajenia, które kierują tak naprawdę naszym życiem. Sprawdzisz nie tylko nawyki działania, ale i myślenia, które przyswojone na początek i koniec dnia mogą wprowadzić trwałe zmiany w twoim życiu.

Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu. Sprawdź, w jaki sposób jakość pytań, jakie zadajesz sobie na co dzień kieruje twoimi decyzjami i rezultatami, jakie w życiu osiągasz. I jak zmienić pytania, aby osiągać rezultaty, których już nie możesz się doczekać.

Słyszałeś kiedyś, że jesteś średnią z 5 osób, z którymi spędzasz najwięcej czasu? Czy wiesz, że to ile zarabiasz, jakim zdrowiem cieszysz się na co dzień, jest bezpośrednio związane z tym, jakich ludzi masz w swoim najbliższym otoczeniu? Zacznij wpływać na to, jak wygląda twoje Życie, poprzez to, jakie osoby spotykasz na swojej drodze.

Mindset Trening przygotowany został z myślą o osobach które rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie. Skupia się na dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w celu budowaniu nowej wizji przyszłości oraz dostarczeniu odpowiednich narzędzi w celu jej realizacji.

Zadaniem treningu jest rozwój i poprawa satysfakcji z życia, przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem. Głównym celem spotkania jest aktualizacja sposobu myślenia i działania, oraz dostarczenie Ci nowych i efektywnych technik i metod rozwoju i transformacji osobistej.

Współpraca skupia się na kreowaniu nowej osobistej rzeczywistości w szczególności, poznaniu i zastosowaniu praktycznej wiedzy, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu .Efekty spotkania wzmacniany jest zbudowaniem nowej wizji przyszłości, stworzeniem nowych połączeń neurologicznych, kierujących umysł podświadomy w kierunku realizacji nowej wizji.

Spotkanie może również przybrać nieoczekiwany bieg i popłynąć tam gdzie jest potrzebna. Zacznij już dziś przewidywać lepszą przyszłość.

Komu Polecam

 • Osobom, które mają chęć zadbać w życiu o większy spokój i równowagę, wykorzystując do tego proste i intuicyjne narzędzia
 • Chcą zrobić solidny przegląd w takich przestrzeniach jak ZDROWIE, CIAŁO, RODZINA, RELACJE, KARIERA, FINANSE, ROZWÓJ, PASJA czy ROZRYWKA i kilku innych
 • Osobom, które chcą zwiększyć swoją świadomość, tego jak funkcjonuję połączenie mózg i umysł,
 • Osobom, pragnącym poznać nowoczesne metody wyznaczania własnych celów i oraz chcą szybciej i skuteczniej je osiągać , 
 • Osobom, które chcą jeszcze lepiej i efektywniej wykorzystywać swój czas i energię,
 • Tym, którym zależy na utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i mentalnej, oraz chcą w większym zakresie zadbać o zdrowie
 • Każdemu kto chce zadbać o lepsze samopoczucie, aby aktywniej i skuteczniej podejmować lepsze decyzje,
 • Tym, którzy chcą nauczyć się rozpoznawania celów i pragnień, narzuconych przez społeczeństwo, wraz z narzędziami do usuwania zbędnego „oprogramowania”
 • Osobom, które chcą poznać proste i efektywne narzędzia do pracy z przekonaniami i programami mentalnymi,

Korzyści Dla Uczestnika

 • Rozpoznanie przestrzeni własnego Życia, takich jak: Zdrowie, Rodzina, Relacje, Związki, Ciało, Umysł, Kariera, Finanse, Biznes, Rola Społeczna, Pasja, Rozwój i wielu innych
 • Nauka rozpoznawania celów i pragnień, narzuconych przez społeczeństwo, wraz z narzędziami do usuwania zbędnego „oprogramowania” oraz poznanie procesów kodowania i warunkowania społecznego i indywidualnego, oraz poznanie prostych sposobów na ich „aktualizacje”  
 • Lepsze wykorzystanie narzędzi rozwoju osobistego pozwalających na efektywniejszą realizację celów oraz poprawę  satysfakcji z osiąganych sukcesów. , przez poznanie nowych i praktycznych narzędzi do poprawy efektywności i osiąganych wyników,
 • Nauka określania własnych celów i kierunków działania w zgodzie z własnym systemem wartości, lepszym zrozumieniem własnego „dlaczego”
 • Poznanie prawdziwych możliwości własnego ciała i umysłu w zakresie zdrowia i samoleczenia, doświadczenie na własnej skórze jak daleko może sięgać nasz własny potencjał przy odpowiednim żywieniu i suplementacji.
 • Poznanie i nauka wiedzy i narzędzi, niezbędnych do dbania o większy balans i równowagę we wszystkich przestrzeniach życia i pracy.

Dostępne wersje

Online: 60-90 min 1200-1800 PLN ( 7 spotkań)

Indoor: 60-90 min 1800 -2400 PLN (7 spotkań)

Możliwa płatność w 2 ratach.

Akademia Mindset przyjmuje płatności w Kryptowalutach z 20 % Rabatem
Dodatkowo zarabiaj z Akademią 20% za każdego poleconego klienta.

Rezerwacji terminu proszę dokonać telefonicznie 660 004 997

lub mailowo biuro@akademiamindset.pl

Spotkania prowadzi:

Doświadczony i Licencjonowany Trener i Coach Biznesu dla mikro, małych i średnich firm, Europejski Certyfikat IV EQF; Coach ACC/ICF, CoachClinic. Właściciel Akademii Mindset. Od wielu lat pomaga ludziom i firmom, efektywnie i skutecznie wdrażać nowe sposoby i strategie myślenia i działania, aby mogli jeszcze lepiej realizować swoją misję. Szkoli m.in. dla Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Autor szkoleń m.in. takich jak Smart Biznes Mindset, Mindset 360, pomysłodawca i prowadzący cykl wydarzeń rozwojowo-networkingowych Open Mindset. Autor bloga i licznych materiałów rozwojowych. Obszary specjalizacji: rozwój osobisty, kompetencje miękkie, efektywność osobista, life hacking, zdrowie fizyczne i mentalne, praca ze stresem, live coaching, motywacja, networking, nowe technologie, analiza biznesowa, management i executive coaching.  Prywatnie: Marzyciel i  Buntownik, jego motto „Zapomnij o Wszystkim co myślisz że wiesz”