Mindset MeetUp

Pojedyncze indywidualne konsultacje skoncentrowane na dostarczeniu najlepszych i nieszablonowych rozwiązań i strategii rozwojowych w wybranej przez Ciebie przestrzeni Życia.

To gdzie jesteś, jest po części z powodu tego, co myślisz sam o sobie i otaczającym Cię świecie. Jeśli wciąż o czymś myślisz ostatecznie, może stać się to twoją rzeczywistością. Sprawdź jak zmiana sposobu myślenia i działania, może poprawić jakość życia w wybranych przez Ciebie przestrzeniach, takich jak na przykład Zdrowie, Relacje, Ciało czy Umysł, ale i Kariera, Rola Społeczna, Finanse.

Jeśli choć jedna z przestrzeni twojego Życia, właśnie zdrowie, relacje, kariera, finanse czy przede wszystkim poziom szczęścia i radości z tego, co robisz, nie odpowiadają twoim oczekiwaniom, sprawdź co możesz zrobić inaczej. Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu.

Sprawdź korzyści jakie mogą płynąć z wprowadzenia kilku pomysłów na to, jak zadbać o codzienne rytuały, czyli nasze nawyki i przyzwyczajenia, które kierują tak naprawdę naszym życiem. Sprawdzisz nie tylko nawyki działania, ale i myślenia, które przyswojone na początek i koniec dnia mogą zdziałać cuda w twoim życiu.

Podczas spotkania skoncentrujemy się nie tylko na rozwiązaniu wyzwania z jakim się aktualnie mierzysz. Wspólnym znalezieniu i usunięciu jego przyczyn, na poziomie mentalnym, behawioralnym lub energetycznym. Głównym celem spotkania jest aktualizacja sposobu myślenia i działania, możesz spodziewać się pytań dotyczących tego jak spędzasz czas w ciągu dnia, jak wygląda twoje najbliższe otoczenie, co Cię inspiruję i jaką masz wizję swojego Życia.

Wszystko po to aby dostarczyć Ci nowych i efektywnych technik i metod rozwoju i transformacji osobistej. Efekty spotkania wzmacniany jest zbudowaniem nowej wizji przyszłości kierującej umysł podświadomy w kierunku jej realizacji. Spotkanie może również przybrać nieoczekiwany bieg i popłynąć tam gdzie jest aktualnie potrzeba.

Komu Polecam

 • Tym, którzy chcą zrobić solidny przegląd w takich przestrzeniach jak ZDROWIE, CIAŁO, RODZINA, RELACJE, KARIERA, FINANSE, ROZWÓJ, PASJA i kilku innych
 • Osobom, które mają chęć zadbać w życiu o większy spokój i równowagę, wykorzystując do tego proste i intuicyjne narzędzia.
 • Tym, którzy są ciekawi jak “aktualizacja” sposobu myślenia, może poprawić ich rzeczywistość we wszystkich obszarach życia
 • Tym, którym zależy na utrzymaniu dobrej kondycji fizycznej i mentalnej, oraz chcą w większym zakresie zadbać o zdrowie
 • tym, którzy chcą odkryć dla siebie nowe możliwości i w pełni wykorzystać swoje talenty i potencjały
 • Osobom, pragnącym poznać nowoczesne metody wyznaczania własnych celów i oraz chcą szybciej i skuteczniej je osiągać , 
 • Wszystkim, którzy chcą zadbać o lepszy balans pomiędzy życiem osobistym a zawodowym

Korzyści Dla Uczestnika

 • Dowiesz się, jakie proste metody możesz wykorzystać, aby w bezpieczny sposób wprowadzać zmiany w swoim życiu,
 • Ograniczysz niekorzystny wpływ negatywnych myśli na budowanie twojej nowej rzeczywistości,
 • Stworzysz jasną i skuteczną strategię rozwoju i nauki nowych niezbędnych umiejętności,
 • Stworzysz dla siebie indywidualny plan rozwoju i zmian, na podstawie metod i narzędzi zdobytych podczas warsztatów,
 • Sprawdzisz, po jakich obszarach w życiu poruszasz się najczęściej i które są dla Ciebie najważniejsze.
 • Sprawdzisz na swoim przykładzie, jakie kroki trzeba podjąć, aby wprowadzić w życiu trwałe zmiany.
 • Sprawdzisz, czy twój sposób myślenia wymaga aktualizacji, na przykład w obszarze relacji z rodziną, bliskimi, finansów czy zdrowia.
 • Nauczysz się, jak możesz wykorzystać możliwości swojego ciała i umysłu, tak aby troszkę podkręcić tempo zmian.

Dostępne w wersjach

On-line – Skype/Zoom/Duo – 60-90 min – 200-300 PLN

In-house – 60-90 min – 300-400 PLN

Akademia Mindset przyjmuje również płatności w Kryptowalutach z 20 % Rabatem. Dodatkowo zarabiaj z Akademią 20% za każdego poleconego klienta.

Rezerwacji terminu proszę dokonać telefonicznie 660 004 997

lub mailowo biuro@akademiamindset.pl

Spotkanie prowadzi:

Doświadczony i Licencjonowany Trener i Coach Biznesu dla mikro, małych i średnich firm, Europejski Certyfikat IV EQF; Coach ACC/ICF, CoachClinic. Właściciel Akademii Mindset. Od wielu lat pomaga ludziom i firmom, efektywnie i skutecznie wdrażać nowe sposoby i strategie myślenia i działania, aby mogli jeszcze lepiej realizować swoją misję. Szkoli m.in. dla Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Autor szkoleń m.in. takich jak Smart Biznes Mindset, Mindset 360, pomysłodawca i prowadzący cykl wydarzeń rozwojowo-networkingowych Open Mindset. Autor bloga i licznych materiałów rozwojowych. Obszary specjalizacji: rozwój osobisty, kompetencje miękkie, efektywność osobista, life hacking, zdrowie fizyczne i mentalne, praca ze stresem, live coaching, motywacja, networking, nowe technologie, analiza biznesowa, management i executive coaching.  Prywatnie: Marzyciel i  Buntownik, jego motto „Zapomnij o Wszystkim co myślisz że wiesz”