Dla Ciebie

Sprawdź jak zmiana sposobu myślenia i działania, może poprawić jakość życia w wybranych przez Ciebie przestrzeniach, takich jak na przykład Zdrowie, Relacje, Ciało czy Umysł, ale i Kariera, Rola Społeczna, Finanse czy Relacje. To gdzie jesteś, jest po części z powodu tego, co myślisz sam o sobie i otaczającym Cię świecie. Jeśli wciąż o czymś myślisz ostatecznie, może stać się to twoją rzeczywistością.

Przekonaj się jakie korzyści mogą płynąć z wprowadzenia kilku nowych pomysłów na to, jak zadbać o codzienne rytuały, czyli nasze nawyki i przyzwyczajenia, które kierują tak naprawdę naszym życiem. Sprawdzisz nie tylko nawyki działania, ale i myślenia, które przyswojone na początek i koniec dnia mogą wprowadzić trwałe zmiany w twoim życiu.

Poznaj i zastosuj nową i praktyczną wiedzę, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu. Współpraca przygotowana została z myślą o osobach które rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie. Skupia się na dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w celu budowaniu nowej wizji przyszłości oraz dostarczeniu odpowiednich narzędzi w celu jej realizacji.

Zadaniem współpracy jest rozwój i poprawa satysfakcji z życia, przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem. Głównym celem spotkania jest aktualizacja sposobu myślenia i działania, oraz dostarczenie Ci nowych i efektywnych technik i metod rozwoju i transformacji osobistej.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jednorazowych spotkań w formie Mindset Meeting oraz z całymi programami rozwojowymi Mindset Trening Program – obie formy dostępne również online.

Więcej szczegółów na:

MINDSET MEETUP

MINDSET TRENING PROGRAM

LIVE COACHING & MENTORING

CAREER & SKILLS COACHING