Biznes Mindset Trening Program

W pigułce 3 miesięczny program rozwojowy skupionych na stworzeniu nowej wizji twojej przyszłości oraz dobór i wdrożenie metod, narzędzi i strategii do jej realizacji – 7 spotkań w 4 oczy.

W dzisiejszy czasach kreowanie i budowanie swojego biznesu oraz pozycji na rynku jest jednym z najbardziej wymagających, a jednocześnie satysfakcjonujących wyzwań, z jakimi możesz się zmierzyć.

Przed przedsiębiorcami stawiane są w dzisiejszym czasach bardzo wysokie wymagania. Są oni odpowiedzialni za wygenerowanie jak najlepszych wyników w wyjątkowo trudnych okolicznościach. Więc żeby to osiągnąć muszą nieustannie podwyższać swoje kompetencje, nie tylko w dziedzinie w której się specjalizują, lecz także w obszarze zarządzania Sobą.

Na pewno jest jakiś powód, dla którego robisz to, co robisz, więc dlaczego nie robić tego jeszcze lepiej, dając z siebie więcej każdego dnia. aby twoja droga kończyła się na miejscu, w którym jesteś. Jeśli masz ochotę rozwijać się, a twój apetyt rośnie w miarę jedzenia, musisz zadbać o to, aby jeszcze lepiej wykorzystywać swoje najważniejsze zasoby.

Biznes Mindset Trening Program przygotowany został z myślą o ambitnych przedsiębiorcach i właścicielach firm, którzy rozumieją potrzebę rozwoju i doskonalenia siebie i swojej organizacji w zakresie kompetencji miękkich. Poznasz i zastosujesz najbardziej efektywne metody i strategie rozwoju siebie i swojego biznesu.

Skupimy się na dostarczeniu nowych sposobów myślenia i działania w celu budowaniu przewagi na rynku poprzez zwiększanie efektywności osobistej, skutecznego wykorzystania swoich mocnych stron oraz intuicji w procesie podejmowania lepszych decyzji.

Zadaniem treningu jest rozwój i poprawa konkurencyjności przedsiębiorców przez edukację w zakresie lepszego zrozumienia i wykorzystania potencjału, jakie posiada ciało i umysł oraz przez głębsze zrozumienie procesów rządzących otoczeniem.

Współpraca skupia się na kreowaniu nowej rzeczywistości biznesowej w szczególności efektywniejszego zastosowania już posiadanych umiejętności twardych i know-how.

Niezbędnym elementem jest sworznie klarownej wizji przyszłości oraz określanie własnych kierunków działania opartych o system wartości. Pomaga zadbać o zdrowie fizyczne oraz mentalne, również poprzez lepsze zarządzanie stresem oraz lepszą równowagę między życiem biznesowym a osobistym. Trening wyposaża w praktyczne narzędzia, niezbędne do rozbudowy i rozwoju firmy.

Skupimy się na zwiększeniu  efektywność działań , dzięki czemu wzrasta produktywność. Poprzez zwiększenie samoświadomości uczestnik staje się też bardziej pewny siebie – ma klarowną wizję swoich mocnych i słabych stron, tego, co chce osiągnąć oraz wie, jak szybciej realizować swoje cele. dzięki umiejętność lepszego wykorzystania potencjału, posiadanej wiedzy oraz mocnych stron.

Dowiesz się jak zmiana kilku nawyków mentalnych i sposobów działania może radykalnie podnieść jakość twojego zdrowia. Poznasz nowoczesne sposoby hakowania własnego ciała, sprawdzisz jak odpowiednie oddychanie, funkcjonalne odżywianie, właściwa suplementacja, krótkie, lecz efektywne ćwiczenia, pomogą Ci wprowadzić zdrowie całej twojej firmy na zupełnie inny poziom.

Współpraca skupia się na kreowaniu nowej osobistej rzeczywistości w szczególności, poznaniu i zastosowaniu praktycznej wiedzy, która pomoże Ci w lepszym i sprawniejszym wprowadzaniu znaczących usprawnień w Życiu i Biznesie .

Efekty spotkania wzmacniany jest zbudowaniem nowej , niesamowitej wizji przyszłości, oraz wykorzystaniem efektywnych metod “programowania umysłu” , czyli stworzeniem nowych połączeń neurologicznych, kierujących umysł podświadomy w kierunku realizacji nowej wizji.


Komu Polecam

 • Tym, którzy chcą zyskać większą świadomość Swoich mocnych stron, własnego potencjału zawodowego czy biznesowego
 • Każdemu kto chce wybrać najlepsze dla siebie rozwiązanie, wyznaczyć ścieżkę rozwoju i konsekwentnie ją realizować,
 • Każdemu, to ma ochotę poznać i aktualizować modele rzeczywistości, w których funkcjonuje na co dzień,
 • Osobom, które chcą poznać proste i intuicyjne rozwiązania jak wprowadzić w życiu większą równowagę i balans między życiem a karierą zawodową,
 • Managerom i team leaderom, przedsiębiorcom chcącym aktywnie rozwijać siebie i zespoły, pomysły i biznes,
 • Osobom piastującym stanowiska kierownicze, którym zależy na dalszej poprawie osiąganych wyników w oparciu o rozwój i ekspansję.

Korzyści Dla Uczestnika

 • Zwiększenie efektywności osobistej w działaniu i działanie na miarę swoich możliwości, poprzez pozbycie się blokad i ograniczeń związanych ze starymi schematami myślenia i działania,
 • Zaplanowanie etapów swojego rozwoju, dzięki temu menedżerowi łatwiej jest usystematyzować wiedzę i skupić swoje myślenie na priorytetach.
 • Zyskanie zadowolenia, satysfakcji i poprawienie jakości życia, dzięki świadomości tego, co oznacza ,,bycie spełnionym” i życie w zgodzie z samym sobą;
 • Większa świadomość Twoich mocnych stron, własnego potencjału zawodowego – dokonanie bilansu kompetencyjnego (audytu kariery);
 • Poznanie wpływu naszego zdrowia i samopoczucia na jakość podejmowanych decyzji i działań w codziennym funkcjonowaniu i rozwoju biznesu,
 • Nauka kluczowych umiejętności niezbędnych do osiągania, niezwykłych rezultatów,
 • Doświadczenie na własnej skórze jak daleko sięgają nasze własne możliwości rozwoju,

Korzyści Dla Organizacji

 • Organizacja zyskuje pracownika świadomego swoich umiejętności i ograniczeń, silnego i odpornego psychicznie,
 • Wzrost świadomości pracowników w zakresie roli i sposobu działania mózgu i umysłu, oraz korzyści wynikające z lepszego wykorzystania własnego potencjału.
 • Zmniejszenie negatywnego wpływu barku poczucia własnej wartości i niskiej samooceny kadry, dzięki lepszemu zrozumieniu własnej roli w firmie i jej otoczeniu,
 • Ograniczenie niepożądanych dla organizacji działań i zachować jej członków, spowodowanych brakiem równowagi między pracom a życiem osobistym,
 • Zmniejszenie ilości czasu i energii jaką pracownicy inwestowali w „destraktory”, dzięki uświadomieniu narzędzi manipulacji, jakie stoją za większością z nich.
 • Wzrost konkurencyjności na rynku dzięki lepszemu zrozumieniu procesów zachodzących na poziomie mózg – umysł,
 • Zmniejszenie negatywnego wpływu barku poczucia własnej wartości i niskiej samooceny kadry, dzięki lepszemu zrozumieniu własnej roli w firmie i jej otoczeniu,

Dostępne w Wersji

Online 60-90 min 2400-3000 PLN (7 spotkań)

Indoor 60-90 min 3000 – 3600 (7 spotkań)

Możliwa płatność w 3 ratach

Akademia Mindset przyjmuje płatności w kryptowalutach z 20 % Rabatem

Rezerwacji terminu proszę dokonać telefonicznie 660 004 997

lub mailowo biuro@akademiamindset.pl

Spotkania prowadzi:

Doświadczony i Licencjonowany Trener i Coach Biznesu dla mikro, małych i średnich firm, Europejski Certyfikat IV EQF; Coach ACC/ICF, CoachClinic. Właściciel Akademii Mindset. Od wielu lat pomaga ludziom i firmom, efektywnie i skutecznie wdrażać nowe sposoby i strategie myślenia i działania, aby mogli jeszcze lepiej realizować swoją misję. Szkoli m.in. dla Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Autor szkoleń m.in. takich jak Smart Biznes Mindset, Mindset 360, pomysłodawca i prowadzący cykl wydarzeń rozwojowo-networkingowych Open Mindset. Autor bloga i licznych materiałów rozwojowych. Obszary specjalizacji: rozwój osobisty, kompetencje miękkie, efektywność osobista, life hacking, zdrowie fizyczne i mentalne, praca ze stresem, live coaching, motywacja, networking, nowe technologie, analiza biznesowa, management i executive coaching.  Prywatnie: Marzyciel i  Buntownik, jego motto „Zapomnij o Wszystkim co myślisz że wiesz”