Dla Partnerów

Program Partnerski Akademii Mindset

Co to jest programy partnerski?

Programy Partnerskie stają się coraz bardziej popularną formą zarobkowania w internecie i poza nim. Polegają one na współpracy między przedsiębiorcą/firmą, a użytkownikiem internetu, który czyni starania, by nakłonić odbiorcę swojej strony do skorzystania z usług danej firmy, z którą ten współpracuje. W zamian za zdobycie klientów, firma wypłaca wynagrodzenie.

W ramach programu partnerskiego oferowanego przez Akademię, otrzymujemy prowizje sięgające nawet 40% za takie produkty, jak: 

Nasz program partnerski, świetnie sprawdzi się dla osób działających w branży szkoleniowej, edukacyjnej i wsparcia dla biznesu. Mocno ukierunkowane produkty, jakie oferuje program pozwalają na uzyskanie wysokich wskaźników konwersji, pod warunkiem kierowania ich do konkretnej grupy docelowej.

Pierwsza prowizja od klienta sięga tutaj nawet 40%.

Kolejne natomiast do 20% i 10% dla prowizji drugiego poziomu

To, co wyróżnia program partnerski Akademii, to możliwości użytkownika do działania nie tylko na szerokim polu internetu, ale również w tradycyjnej sprzedaży czy networkingu. Nie ogranicza Cię możliwości promowania danej usług na stronie internetowej osoby biorącej udział w programie.

Użytkownik, który nawiązuje współpracę z Akademią Mindset może zachęcać do zakupu przez portale społecznościowe typu Facebook, Instagram czy LinkedIn lub fora internetowe, promować poprzez aukcje internetowe czy sprzedawać produkty przez inne kanały dystrybucyjne.

Wynagrodzenie
Wynagrodzenie przyznawane jest w formie prowizji za każdy sprzedany produkt lub usługę przez użytkownika oraz za zakup dokonany przez klienta na stronie Akademii, z którym użytkownik współpracuje.

Zapraszam do współpracy

Kontakt