Team Building & Trening Camps

Organizujemy również weekendowe wyjazdowe warsztaty dedykowane Team Building & Trening Camps, w trakcie których zapewniamy naszym uczestnikom połączenie nauki z przyjemnością w postaci różnorodnych ćwiczeń, uroczystych kolacji i mastermind’ów. Wyjazdy dla firm to – oprócz szkoleń – także wiele wspólnych rozrywek, które mają integrować i budzić zdrową współpracę między pracownikami.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z oferty szkoleń wyjazdowych organizowanych na terenie całego kraju. Jedno i kilkudniowe szkolenia i campusy realizujemy w komfortowych hotelach SPA lub w obiektach umieszczonych blisko natury w wybranym przez Państwa regionie.

Szkolenia dla firm i organizacji oferujemy tym, którzy starają się nadążać za wszelkimi zmianami jakie niesie ze sobą Nowa Rzeczywistość. Warsztaty biznesowe stanowią wzbogacenie wyjazdów integracyjnych i pozwalają oprócz wspólnie spędzonego czasu wygenerować konkretne korzyści biznesowe dla Klienta.

Bazując na potrzebach Klientów oraz doświadczeniu doradczo-trenerskiemu oferujemy Państwu profesjonalne i interaktywne sesje warsztatowe w 4 kategoriach tematycznych.

PRZYKŁADOWE TEMATY WARSZTATÓW:


Mind Care & Body Retreat – 3 Days Workshop & Practice

Deep Impact & Energy Experience – 3 Day Workshop & Practice

Open Mind & Good Vibes – 3 Days Workshop & Practice 

Smart Biznes Mindset Intence – 3 Days Workshop & Practice

Wyjazdy i szkolenia integracyjne zdecydowanej większości pracowników kojarzą się z pozytywnym przekazem: zabawą, odpoczynkiem oraz rozrywką. Na przeprowadzanie tego typu przedsięwzięć decyduje się coraz większa liczba przedsiębiorców, widzących w integracji szansę na stworzenie zgranego zespołu lubiących i szanujących się ludzi, umiejących ze sobą współdziałać nawet w warunkach największego stresu.

Organizowane przez nas różne rodzaje szkoleń integracyjnych stwarzają doskonałą możliwość zabawy i relaksu, stanowiąc jednocześnie świetną okazję do wzmocnienia więzi między pracownikami. Odpowiednio zaplanowane, dostarczają narzędzi do przełamywania indywidualnych oraz grupowych barier, pozwalając w prawidłowy sposób rozwijać komunikację wewnętrzną w zespole.

TEAM BUILDING SPOSÓB NA DOBRY I ZGRANY ZESPÓŁ

Dobrze funkcjonujący zespół w firmie to ludzie, którzy nie tylko doskonale rozumieją swoje zawodowe role, ale także posiadają umiejętność współdziałania grupie i błyszczą wiedzą merytoryczną. By stworzyć zgrane grono pracowników, przedsiębiorcy coraz częściej doceniają rolę team buildingu.

Głównym celem wyjazdu jest wzmocnienie zespołu, zwiększenie motywacji oraz pogłębienie wzajemnego zaufania osób współpracujących ze sobą w firmie. Team building może przybierać różne formy, jednak najważniejsza jest zawsze integracja oraz współpraca.

Tego typu działania pozwalają stworzyć zgrany i silny zespół, zmniejszyć skutki odczuwanego stresu, a w połączeniu z warsztatami czy team buildingiem, podnieść kwalifikacje zawodowe pracowników.

Specjalnie dla Państwa możemy zorganizować wiele różnych aktywności, w trakcie których grupa będzie musiała sobie poradzić w trudnych sytuacjach i nauczyć się wspólnego podejmowania decyzji.

Na naszych wyjazdach pracownicy Państwa firmy nabędą i poszerzą wiedzę i praktyczne umiejętności. Do skorzystania z oferty szkoleń zapraszamy również pracodawców zainteresowanych budowaniem i podniesieniem efektywności zespołu pracowników.

Jeszcze lepsze wyniki i jeszcze sprawniejsze procesy można osiągnąć dzięki szkoleniom prowadzonym na wszystkich poziomach zarządzania.

Jakie działania możemy podjąć

Korzyści Dla Uczestnika

Korzyści Dla Organizacji

Usługa wyceniana jest wg indywidualnych preferencji i potrzeb klienta.

Akademia Mindset przyjmuje płatności w kryptowalutach z 20 % Rabatem
Dodatkowo zarabiaj z Akademią 20% za każdego poleconego klienta.

Zamówienia proszę składać telefonicznie – 660 004 997

lub mailowo biuro@akademiamindset.pl

Spotkania prowadzi:

Doświadczony i Licencjonowany Trener i Coach Biznesu dla mikro, małych i średnich firm, Europejski Certyfikat IV EQF; Coach ACC/ICF, CoachClinic. Właściciel Akademii Mindset. Od wielu lat pomaga ludziom i firmom, efektywnie i skutecznie wdrażać nowe sposoby i strategie myślenia i działania, aby mogli jeszcze lepiej realizować swoją misję. Szkoli m.in. dla Stargardzkiej Izby Gospodarczej. Autor szkoleń m.in. takich jak Smart Biznes Mindset, Mindset 360, pomysłodawca i prowadzący cykl wydarzeń rozwojowo-networkingowych Open Mindset. Autor bloga i licznych materiałów rozwojowych. Obszary specjalizacji: rozwój osobisty, kompetencje miękkie, efektywność osobista, life hacking, zdrowie fizyczne i mentalne, praca ze stresem, live coaching, motywacja, networking, nowe technologie, analiza biznesowa, management i executive coaching.  Prywatnie: Marzyciel i  Buntownik, jego motto „Zapomnij o Wszystkim co myślisz że wiesz”